Місце для Вашої реклами...
Завдяки допомозі «Фронту Змін» хлопчик з особливими потребами буде вчитися у загальноосвітній школі. - 29 Червня 2012 - Події та новини - Сайт с.Теньківка

Головна » 2012 » Червень » 29 » Завдяки допомозі «Фронту Змін» хлопчик з особливими потребами буде вчитися у загальноосвітній школі.
22:58
Завдяки допомозі «Фронту Змін» хлопчик з особливими потребами буде вчитися у загальноосвітній школі.

          При сприянні депутата Житомирської обласної ради від «Фронту Змін» Дмитра Кропачова та завдяки благодійному фонду «Людяність» збулася мрія дев’ятирічного Дмитра Єльникова відвідувати загальноосвітню школу, адже, хлопчик з особливими потребами отримав в подарунок зручний візок для пересування.  

        Через діагноз ДЦП та невиконання соціальними службами області своїх прямих обов’язків, дев’ятирічний хлопчик із села Теньківка Червоноармійського району був позбавлений можливості навчатись в сільській школі. Відтепер Дмитро Єльников зможе відвідувати школу разом зі своїм братом Денисом, оскільки отримав у подарунок необхідний йому візок для пересування. 

        «Через хворобу Дмитро рік навчався вдома - до нього приходила вчителька з сільської школи. Потім хлопчика відправили до Потіївки, у спеціалізовану школу-інтернат для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами. Проте, хлопчик мріяв вчитися в школі у своєму селі. Прикро, що влада багато розповідає про турботу про людей, а насправді, не забезпечує дітям елементарних гарантій – можливості вчитись», - говорить Дмитро Кропачов. 

       «Мені здається, в школах-інтернатах тільки калічаться ці діти, - розповідає мати Дмитра, Наталія Єльникова. – Наша вчителька навчила його читати, а поїхав до Потіївки – як не реанімація, то ізолятор… А хлопець проситься, каже, хоче із Денисом до школи ходити. Він любить малювати, гуляти, їздити на конях – самому не даємо, але дуже рулювати любить!», - говорить пані Наталя, дякуючи за подарунок.


 

Переглядів: 264 | Додав: tenkivka

З'вязок з нами

ВКонтакте

Facebook

Одноклассники

Наше опитування

Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 99
Погода
Статистика

При використанні матеріалів з сайту, посилання на сайт - обов'язково!

Володимир Марченко © 2012-2016
Свої запитання та пропозиції пишіть на: ask.fm | tenkivka@ukr.net