Місце для Вашої реклами...
Сучасна Теньківка - Наша Історія - Історія села Теньківка - Сайт с.Теньківка

Головна » Статті » Наша Історія

Сучасна Теньківка

          Уже третє скликання головою Теньківської сільської ради є Мухлінська Зінаїда Андріївна, яка робить для села усе можливе і неможливе. Саме за участі Зінаїди Андріївни, стало традицією проводити мітинг - реквієм День спалення села Теньківки (19 вересня). Досі функціонують: дитячий садочок, Теньківська ЗОШ І-ІІ ступенів, фельдшерський пункт, сільський клуб та бібліотека, три магазини. На даний час колгоспу «Пам’ять Леніна», а пізніше СТОВ «Прометей» припинило своє існування. Людям бракує роботи, тому і їдуть працювати в м.Житомир, м.Київ, м.Москва, м.Санкт - Петербург та інші міста, а хто, навіть, і в Польщу.

На даний час в школі нараховується 61 учень і працює 11 вчителів.Це повноцінний загальноосвітній заклад, який обслуговує та надає освітні послуги жителям трьох населених пунктів. Але є ще дві дочірні початкові школи в Зеленій Діброві та в Старій Рудні. Гордістю школи є її випускники - спеціалісти різних галузей, яким вона дала путівку в життя. Багато випускників пов’язали свою долю із вчительською професією. Нинішній директор школи Колесник В.М. є випускником цієї школи.

Останнім часом вагому роль у підготовці теньківських дітей до школи став відігравати дитячий садок «Капітошка».У свій час Теньківка мала чудовий дитячий садочок, яким опікувався місцевий колгосп «Пам’ять Леніна». Та згодом садочок перестав працювати. Тому понад десять років діти виховувались вдома. Недавно садочок відродили на базі старого приміщення. В садочку налічується 15 вихованців, планується збільшити кількість місць.

Незважаючи на труднощі сьогодення та брак ефективних стимулів праці, жителі села Теньківка прагнуть відродити економіку села, покладаючи при цьому надію на допомогу держави, дійове законодавство та власні сили.

 

 

 

 

Категорія: Наша Історія | Додав: tenkivka (21.05.2012)
Переглядів: 411

З'вязок з нами

ВКонтакте

Facebook

Одноклассники

Наше опитування

Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 99
Погода
Статистика

При використанні матеріалів з сайту, посилання на сайт - обов'язково!

Володимир Марченко © 2012-2016
Свої запитання та пропозиції пишіть на: ask.fm | tenkivka@ukr.net